Infolinka:
   0944 500 666
Váš nákupný košík je prázdny

O nás

Vitajte na stránke eSietky.sk, ktorá ponúka pre Vaše športové aktivity a športoviská, všetky potrebné komponenty. Komplexne a kvalitne sa postaráme, aby ste dostali pre Váš šport starostlivosť akú si vyžaduje. Vďaka širokospektrálnemu sortimentu a vysokej kvalite Vám vieme ponúknuť jedinečné sieťové výrobky, žinenky a iné športové pomôcky, ktoré sú nevyhnutné pre rozsiahlu škálu športov. Navyše, všetky naše siete a výrobky sú vysokokvalitné a vyznačujú sa dlhodobou trvácnosťou.

Je ťažké vykonávať akýkoľvek šport bez špeciálneho druhu sieťoviny. Naše športové siete sú vhodné pre jednotlivcov, ktorí hľadajú potrebné komponenty pre vycibrenie svojich zručností; inštitúcie, ktoré potrebujú celé systémy pre svoje programy; alebo pre profesionálne organizácie, ktoré si želajú trvácne a kvalitné výrobky, ktoré môžu dlhodobo využívať. Garancia kvality Vás čaká aj v sekcii športových pomôcok, kde sortiment žineniek je určený nie len pre všetky druhy škôl, ale aj športovísk. Náš veľký záber do sveta športov Vám ponúkne nie len podrobné informácie, ale aj objednanie rozmanitých materiálov a doplnkov, ktoré budú pre Vaše športové aktivity pozitívnym prínosom. Máme to, čo hľadáte! V prípade, ak náhodou na našej stránke nenájdete špecifický výrobok o ktorý máte záujem, kontaktujte nás a my ho zoženieme špeciálne pre Vás.

„Sme tu pre Vás, aby Vaše športovisko, či už súkromné alebo verejné bolo tým dokonalým miesto, kde radosť zo športu prekvitá.“

Nájdete u nás:
ochranné siete – klasické, ale aj so špeciálnou nehorľavou úpravou
komponenty pre správnu inštaláciu sietí
športové siete pre siete určené na rekreačné a profesionálne účely
priemyselné siete – siete na kontajnery, vagóny, skládky, lanové siete a povrazové rebríky
siete pre hru a zábavu – siete na šplhanie, šplhacie rebríky a dekoračné siete
laná a šnúry
rybárske siete – sieťky na kesery, čereňové sieťky a vrhacie siete
športové pomôcky – žinenky
športové ochranné prvk
Zastrešujeme rozmanité druhy športov:
hádzaná, futbal, volejbal, beach volejbal, basketbal, florbal, tenis, bedminton, hokej, golf, atletika, lyžovanie, baseball, softball

O firme
Naša firma MOSK, s.r.o. chce prináša na Slovenský trh inovatívne a vysoko kvalitné výrobky, ktoré sú prínosom pre akékoľvek vykonávanie rozmanitých športových aktivít. Sme tu preto, aby sme z Vášho športu, urobili jedinečný a bezpečný zážitok, pričom tak ako každá aktivita aj šport si vyžaduje výrobky, ktoré sú k jeho vykonávaniu potrebné. Naším cieľom je mať spokojných a neustále sa vracajúcich zákazníkov, ktorí budú vedieť, že náš kvalifikovaný tím a prvotriedne výrobky sú tu stále k ich dispozícií. Od poradenstva, podrobných informácií až po sprostredkovanie predaja a doručenia, sme Vašou pravou rukou.

Dodávatelia
V oblasti sietí je partnerom našej firmy spoločnosť Kv.Řezáč, s.r.o., ktorá je úzko spätá s dlhodobou tradíciou textilnej výroby a v oblasti výroby sietí už má viac ako 50 ročné skúsenosti. Je významným dodávateľom na Európskom trhu, ponúka vysokokvalitné uzlové siete a povrazové výrobky. Táto značka sa pýši veľmi dobrým renomé vo svete športového tovaru a výrobkov pre voľno časové aktivity. Vďaka využívaniu materiálov a surovín, ktoré sa vyzdvihujú európskym pôvodom, a dosiahnutiu európskych noriem a štandardov, je táto spoločnosť klasifikovaná za vysokokvalitného dodávateľa, ktorý bude prínosom pre Slovenský trh.

Partnerom, pre ktorého sme výhradným zastúpením na území SR je spoločnosť Cleanic Partner s.r.o., ktorá je výrobcom žineniek a športových ochranných prvkov. Mnohoročná prax v obore výroby je zárukou vysokej kvality a dlhodobej záruky. Použitím najmodernejších technológií a pracovných postupov, vďaka úzkej spolupráci z prestížnymi výrobcami EU, sú jedným z najvyhľadávanejších dodávateľov žineniek a športových ochranných prvkov k profesionálnemu ale aj domácemu využitiu.

Sortiment
Športové, preimyselné a ochranné siete - pre všetky druhy využitia a sú vyrábané v súlade s medzinárodnými pravidlami.
Výrobky pre detské športoviská a ihriská - sú certifikované podľa EÚ-bezpečnostných noriem pre bezpečnosť detí.
Sortiment bezpečnostných rebríkov, šplhacích, záchytných, ochranných a bezpečnostných sietí podlieha prísnej certifikácii podľa bezpečnostných noriem pre prácu v priemysle a záchranárstve.
Športové pomôcky - žinenky a športové ochranné prvky pre všetky typy škôl, telocviční a športovísk. Sú kontrolované príslušnými orgánmi, ktoré potvrdzujú bezpečnosť výrobkov.
Pre výrobu firmy používajú čo najkvalitnejšie stroje ponúkané v daných oboroch. Každý rok dochádza k modernizácii a zlepšovaniu existujúcich výrobkov a vývoju nových výrobkov, podľa najnovších svetových trendov.

Základný sortiment stále inovujeme, hľadáme nové možnosti a produkty, ktoré splnia potreby a priania našich zákazníkov. Meníme sa podľa Vás, ak máte výrobky o ktoré by ste mali záujem a na našej stránke ste ich nenašli, nezabudnite nám napísať. Náš sortiment sa bude vyvíjať o to viac vpred a dokážeme Vám priniesť neustále nové možnosti pre zveľadenie Vášho športoviska.

Prioritou ste Vy
Vo svete firiem je neustálou otázkou, čo je vlastne prioritné a hodnotné pre firmu. Pre nás ste to Vy - naši zákazníci, ktorým chceme nie len ponúknuť, ale aj poradiť a hlavne splniť všetko, čo od nás očakávate.
Plníme sľuby
Hľadáme inovácie
Poradíme s čímkoľvek
Vaše želania sú pre nás prvoradé
Dobrý vzťah so zákazníkmi je pre nás dôležitý


OFICIÁLNE
ZASTÚPENIE

HLAVNÝ
PARTNER
PLATBA
NA DOBIERKU
PLATBA
KARTOU
DORUČENIE
KURIÉROM


OSOBNÝ
ODBER