Infolinka:
   0944 500 666
Váš nákupný košík je prázdny

Ochranné siete

Kvalitné uzlové sieťoviny, ktoré sa využívajú na ochranu a oplotenie športovísk, telocviční aj voliér. Slúžia tiež na bezpečnostné a zaisťovacie účely, pričom svoje využitie nachádzajú aj v domácnostiach. Vďaka kvalite a profesionálnej výrobe sú ideálne pre vonkajšie aj vnútorné používanie, pričom sú veľmi pevnou a odolnou ochranou. Vyrábajú sa z kvalitných nenasiakavých materiálov, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky; sú UV stabilizované a ošetrené povrchovou fixáciou, ktorá zabraňuje poškodeniu a opotrebeniu. Pre vyššiu pevnosť je väčšina sietí obšitá po celom obvode a v obšitiach sa nachádza ešte šnúra pre vyššiu ochranu pred narušením. Všetky ochranné siete ponúkame v rozličných farebných odtieňoch, od svetlých bielo-žltých, cez červené až po tmavé modro-čierne.

Ochranné siete sú vyrábané z troch druhov materiálov:

  • Polyamid – PA
  • Polypropylén - PP
  • Polyetylén – PE

V tejto esietky kategórii taktiež nájdete okrem rozmanitých ochranných sietí aj:

  • antipyrex - špeciálne ochranné siete, ktoré sú ošetrené vysokokvalitnou nehorľavou úpravou
  • príslušenstvo – kvalitné prvky, ktoré napomáhajú pri inštalácii a nastavení siete

Esietky pre Vás pripravili možnosť výroby špecializovaných sietí na mieru. Ak hľadáte mimoriadny, prípadne netradičný rozmer siete, kontaktujte nás a my pre Vás vyrobíme sieť, presne podľa Vašich predstáv. S obšitím, aj bez obšitia, stále máte možnosť voľby a úpravy.
Pri vybraných produktoch vám ponúkame inštalačné a realizačné práce. Zabezpečíme vám tak nielen dodanie výrobku, ale aj jeho namontovanie.


OFICIÁLNE
ZASTÚPENIE

HLAVNÝ
PARTNER
PLATBA
NA DOBIERKU
PLATBA
KARTOU
DORUČENIE
KURIÉROM


OSOBNÝ
ODBER